אודות

Retail-kit אודות החברה

Retail-kit הוא מותג מוביל מבית חברת כדורי הוותיקה, אשר למעלה 80 שנה מספקת שילוט ואמצעי התצוגה לחברות מסקטורים שונים. את החברה הקים שלמה כדורי ז"ל, צייר במקצועו אשר עלה לארץ מעיראק בשנות ה-30 והחל לצייר שלטים לעסקים. כיום ממשיך את המסורת  נכדו אריאל אמירי המוביל את החברה על אותם ערכים ישנים וטובים, אך מביא רעננות וחדשנות המתאימים לעולם המודרני ודרישותיו.

אריאל בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים, לקח את המושכות לידיים בשנת 2012, שינה את תמהיל המוצרים ונשען על תהליך ייצורPrint&Cut המבוסס על צריכת טכנולוגיות יקרות, לצד הפחתת כוח אדם, מה שמביא לתוצר איכותי. החברה משקיעה רבות בחדשנות ובפיתוח מכשור טכנולוגי מתקדם, כדי לספק ללקוחות שילוט ואמצעי תצוגה ברמת גימור גבוהה ומדויקת.

המכשור החדשני והמתקדם של Retail-kit מכיל מדפסות איכותיות בתחום הובטיק, שולחנות חיתוך וגימור איכותיים מתוצרת שוויץ. כל אלה מאפשרים להדפיס על כל סוגי החומרים הרצויים ולייצר עמדות מכירה ממותגות, מוצרי פרסום וקידום מכירות, שילוט, מידוף ממותג ופתרונות ריהוט לתערוכות. החברה מספקת כיום שירות לחברות מסקטורים שונים כגון פארמה, קוסמטיקה, הייטק, נדל"ן, יבואנים, יזמים ועוד.

לחברה סטודיו מקצועי לעיצוב ומפעל השוכן במרכז הארץ, ובו תמצאו שיטות עבודה חדשניות וייצור מקומי של מוצרי פרסום לקד"מ. מחלקת היצור מונה עובדים מיומנים כגון אנשי ייצור, גרפיקאים ואנשי שירות המעניקים שירות אנושי ואדיב לכל לקוח. אנו מזמינים אתכם ליהנות מטכנולוגית Print&Cut המאפשרת להגיע למוצרים בעלי רמת גימור גבוהה, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ביותר.

Retail-kit פועלת תחת חברת כדורי אמצעי הדרכה בע"מ.(ח.פ: 511289563)